Witaj!

BLOG

Anne, Todd, Eamon & Lynnea | Sesja rodzinna | Family photographer

Do wiosny coraz bliżej, już niedługo słońce mocniej zaświeci, trawa się zazieleni i znowu będziemy mogli ruszyć w plener… Nie mogę się doczekać!
A w plenerze możemy przecież stworzyć takie piękne zdjęcia! Jak fotografie Anne i jej rodziny, które zrobiliśmy zeszłego lata w warszawskich Łazienkach.
Anne i Todd mieszkali dłuższy czas w Warszawie, a przed powrotem do domu na drugiej półkuli postanowili zrobić sobie pamiątkę w formie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wybór miejsca padł na Łazienki, park gdzie często spędzali rodzinne popołudnia.
Eamon miał 2,5 roku i niesamowicie słodko wypowiadał pierwsze zdania – jak to tylko dwulatek to potrafi 😉
Z kolei Lynnea w wieku zaledwie dwóch miesiący była bardzo grzeczna. Pięknie pozowała – także w sukience, która kiedyś należała do jej mamy, kiedy była mała – a gdy się zmęczyła, po prostu zasnęła w wózku i mogliśmy kontynuować sesję już tylko w trójkę.
Na sam koniec Eamon zaprosił mnie na lody truskawkowe – jego ulubione 🙂

The spring is getting closer and soon we’ll be able to do on location shooting. I can’t wait!
And we can create such beautiful pictures on location like photographies of Anna and her family that I took last summer in Warsaw Łazienki Park.
Anne and Todd lived in Warsaw for some time, and before going back home they decided to do a professional photo session to keep their memories in pictures.
Eamon was 2 and a half years-old, and just started talking, which was super cute.
Lynnea, 2 months-old, was very calm. She posed like a pro, and when she got tired she simply fell asleep and we could continue with our session with just Eamon and his parents.
After the session I was invited by Eamon for strawberry ice cream – his favourite 🙂

Zapraszam na Facebook!
Join me on Facebook!


Zapraszam na Facebook!
Join me on Facebook!

Facebook Comments
no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu