Witaj!

BLOG

Rodzinna sesja zdjęciowa w studio | Family photo session

Ależ mam dużo zaległości blogowych!

Nic dziwnego, zrobiła się taka piękna pogoda, że staram się spędzać jak najmniej czasu przed komputerem. Jednak dzisiaj z okazji Dnia Dziecka zrobię prezent wszystkim wiernym czytelnikom i widzom mojego bloga i opublikuję trochę nowych zdjęć.
Nie tak dawno spotkałam się z Brit, jej mężem oraz dwójką dzieci w studio, aby uwiecznić tę wesołą rodzinę na zdjęciach. Efekty poniżej, miłego oglądania!

I have so much to blog and so little time to do it (no wonder, the weather is so great that I try to avoid computer as much as possible). But I have a present for you for the Childrens Day – new photographs 🙂
I met Brit, her husband and two kids recently for a fun session in the studio. Results are below, enjoy!

Jak widać na ostatnim zdjęciu, pozowanie to ciężka praca – po dwóch godzinach mali modele mieli już dość 😉 Mimo że to zdjęcie nie pokazuje uśmiechniętych dzieciaków bardzo je lubię, bo pokazuje ich prawdziwe charakterki – spokojna Maja i żywiołowy Martin.

As you can see from the last picture, posing is hard work – after two hours little models were tired 😉 You won’t see smiling faces on this picture, but I like it a lot because it shows their true personalities – calm, timid Maja and energetic Martin.

Zapraszam na Facebook!
Join me on Facebook!

Facebook Comments
9 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu