O Sylwii

MIŁO CIĘ WIDZIEĆ

Nieustannie rozwijam się i doskonalę, aby tworzyć dla Was piękne i zapadające w pamięć zdjęcia. Obrazy, które poruszą serca.
Moje fotografie zostały wyróżnione między innymi w prestiżowym konkursie Documentary Family Awards, do którego swoje prace zgłosiło tysiące fotografów rodzinnych z całego świata.
Jestem członkiem międzynarodowej społeczności Documentary Family Photographers, która zrzesza fotografów, których inspiruje prawdziwe życie. Kochających prawdziwe momenty i niepozowane uśmiechy.
Jeśli tez je kochasz, to jesteś we właściwym miejscu!

Witaj!

Nazywam się Sylwia Szuder i jestem fotografem rodzinnym. Pracuję dla ludzi, którzy chcą udokumentować swoje prawdziwe wspomnienia rodzinne i ocalić je przed zapomnieniem.

Opowiadam ich historie poprzez moje zdjęcia rodzinne.

Mieszkam pod Warszawą z mężem, który namiętnie trenuje triathlon i obiecał zabrać mnie kiedyś na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach oraz z dwójką energicznych i upartych dzieci – Jaśkiem (lat prawie 6) i Emi (lat 3).

Lubię słońce, czekoladę i dobre filmy. Ale przede wszystkim – uwielbiam fotografować! Zwłaszcza dzieci, rodziny, brzuszki.

W fotografiach, podobnie jak w życiu, szukam szczęścia, radości, emocji…
Mam nadzieję, że znajdziecie te doświadczenia na moich zdjęciach.

Każda chwila jest warta zatrzymania, każdy uśmiech i pocałunek zasługują na uwiecznienie. Nie czekajcie na specjalną okazję, żeby wziąć udział w sesji rodzinnej. To może brzmieć jak truizm, ale dzieci naprawdę strasznie szybko rosną!

Codzienność jest wbrew pozorom bardzo fotogeniczna, a moją misją jest uwiecznienie Waszych wzajemnych relacji, pokazanie charakterów Waszych dzieci, tych małych gestów i zachowań, które sprawiają, że Wy to właśnie Wy!

Wasza rodzina jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, dlatego podchodzę do wszystkich klientów bardzo indywidualnie. Chcę żeby sesja ze mną była dla Was wszystkich świetną zabawą. Na jej czas jestem Waszym osobistym paparazzi, przyjacielem, który ma akurat w rękach aparat.

Najbardziej lubię fotografować rodziny w naturalnym otoczeniu - w Waszym domu, w parku na spacerze. Nie jestem zwolennikiem przesadnie stylizowanych zdjęć. Są fotografowie, którzy są w tym świetni, a takie zdjęcia z pewnością stanowią ucztę dla oczu, ale ja chcę, żeby moje zdjęcia poruszały przede wszystkim Wasze serca i duszę...

Zatem przejrzyj galerie z wybranymi zdjęciami, poczytaj ostatnie wpisy na blogu, poznaj mnie lepiej.

A gdy stwierdzisz, że jestem fotografem dla Was - nie wahaj się napisać do mnie! Chętnie dowiem się więcej o Waszych marzeniach i oczekiwaniach, o Waszej rodzinie i planowanej przez Was sesji…

Koniecznie zapisz się też na mój newsletter! Szczegóły znajdziesz poniżej.

Hi there!

My name is Sylwia Szuder, and I’m a photographer. I work for people who love to have their true and raw family memories documented and saved from being forgotten.

I tell their stories with my photographs.

I live near Warsaw with my husband whose passion is triathlon and he promised to take me to the Ironman World Championship in Hawaii one day and with two energetic and stubborn kids (Jasiek aged 6 and Emi aged 3)
I like sun, chocolate and good movies. But most of all I love to photograph!

In my photography I search for happiness, joy and emotions – just as in real life…
Every moment is worth remembering, every smile and kiss deserve to be shared.

I've attended many photography workshops to develop my skills - organized by amazing and worldwide known photographers, like Kirsten Lewis, Tomasz Tomaszewski, or Michał Warda and Dorota Kaszuba from WhiteSmoke Studio.

And when I'm not photographing or editing pictures, I am watching Netflix shows with my husband, do some fitness to finally get rid of my baby belly or just do some crazy things with my kids that require a lot of cleaning afterwards ;)

Why don't you drop me a line? I can’t wait to hear more about you, your family and your dream pictures. Will you let me create them for you?...

Make sure to opt-in to my newsletter too! I hate spam and only send usefull information :)

ciekawostki o mnie

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, mogą Cię zainteresować  te ciekawostki :)

Kręgle

W "latach młodości" trenowałam w klubie sportowym kręglarstwo. Nie mylcie z bowlingiem! (tak, jest kilka różnic - tak jak liczba kręgli, wielkość kuli, dziura na palce lub jej brak i wiele innych niuansów :) )

Zostałam nawet kiedyś wicemistrzynią juniorów i byłam bohaterką reportażu w lokalnej gazecie!

Marzenia

Miałam wiele pomysłów, kim będę gdy dorosnę... Chciałam zostać astronautą, pisarzem, aktorką, weterynarzem... Łatwiej chyba napisać, kim nie chciałam być :) Długo marzyłam o zostaniu operatorem filmowym, ale zamiast tego zdecydowałam się na studia finansowe (sic!). Nadal kocham kino i rozkoszuję się dobrymi zdjęciami, a fotografowanie jest dla mnie moim sposobem na opowiadanie historii. Może kiedyś zacznę kręcić filmy rodzinne?...

jeszcze więcej ciekawostek

Korporacje

Przez długi czas pracowałam w "korporacjach". Mam nawet zdane egzaminy na biegłego rewidenta i ACCA! Jednak po narodzinach mojego syna postanowiłam rozwijać działalność fotograficzną, aż w końcu zdecydowałam się odejść z fimy i zaczęłam pracować na własny rachunek. Ma to swoje wady i zalety, ale nie zamieniłabym mojej pracy na żadną inną! Wolny zawód to jest to :)

Podróże

Uwielbiam podróżować! Poznawać lokalne zwyczaje, podziwiać piękno przyrody, smakować oryginalne potrawy. Odwiedziłam już 5 kontynentów, do zdobycia została mi jeszcze Australia (jest zdecydowanie na mojej liście miejsc do odwiedzenia) i Antarktyda (brrr.... za zimno!). Bardzo chciałabym też pojechać kiedyś na safari i zobaczyć słonie, lwy, zebry w ich naturalnym środowisku...

Pozostańmy w kontakcie!

Ale dość już gadania o mnie.
Napisz do mnie mail! Chętnie dowiem się czegoś o Tobie i Twojej rodzinie!
A jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem!

Zachęcam też do zapisania się na newsletter.
Obiecuję nie wysyłać spamu (ja też go nie cierpię!), a tylko porady, informacje o promocjach i inne ciekawostki.
Skorzystaj z formularza obok - wystarczy Twój adres mailowy i imię. Widzisz, jakie to proste :)

Zapisz się na newsletter!

* indicates required
/ ( mm / dd )
Email Format

Ostatnie wpisy na blogu

Menu