O Sylwii

MIŁO CIĘ WIDZIEĆ

Witaj!

Nazywam się Sylwia Szuder i jestem fotografem.

Mieszkam pod Warszawą z mężem, który namiętnie trenuje triathlon i obiecał zabrać mnie kiedyś na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach oraz z dwójką energicznych i upartych dzieci – Jaśkiem (lat prawie 6) i Emi (lat 3).

Lubię słońce, czekoladę i dobre filmy. Ale przede wszystkim – uwielbiam fotografować! Zwłaszcza dzieci, rodziny, brzuszki.

W fotografiach, podobnie jak w życiu, szukam szczęścia, radości, emocji…
Mam nadzieję, że znajdziecie te doświadczenia na moich zdjęciach.

Każda chwila jest warta zatrzymania, każdy uśmiech i pocałunek zasługują na uwiecznienie. Nie czekajcie na specjalną okazję, żeby wziąć udział w sesji rodzinnej. To może brzmieć jak truizm, ale dzieci naprawdę strasznie szybko rosną!

Codzienność jest wbrew pozorom bardzo fotogeniczna, a moją misją jest uwiecznienie Waszych wzajemnych relacji, pokazanie charakterów Waszych dzieci, tych małych gestów i zachowań, które sprawiają, że Wy to właśnie Wy!

Wasza rodzina jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, dlatego podchodzę do wszystkich klientów bardzo indywidualnie. Chcę żeby sesja ze mną była dla Was wszystkich świetną zabawą. Na jej czas jestem Waszym osobistym paparazzi, przyjacielem, który ma akurat w rękach aparat.

Najbardziej lubię fotografować rodziny w naturalnym otoczeniu - w Waszym domu, w parku na spacerze. Nie jestem zwolennikiem przesadnie stylizowanych zdjęć. Są fotografowie, którzy są w tym świetni, a takie zdjęcia z pewnością stanowią ucztę dla oczu, ale ja chcę, żeby moje zdjęcia poruszały przede wszystkim Wasze serca i duszę...

Zatem przejrzyjcie galerie z wybranymi zdjęciami, poczytajcie ostatnie wpisy na blogu, poznajcie mnie lepiej.

A gdy stwierdzicie, że jestem fotografem dla Was - nie wahajcie się napisać do mnie! Chętnie dowiem się więcej o Waszych marzeniach i oczekiwaniach, o Waszej rodzinie i planowanej przez Was sesji…

Pracuję głównie w Warszawie, ale chętnie dojadę w najdalszy zakątek świata, aby Cię sfotografować!

Zapraszam :)

Hi there!

My name is Sylwia Szuder, and I’m a photographer.

I live near Warsaw with my husband whose passion is triathlon and he promised to take me to the Ironman World Championship in Hawaii one day and with two energetic and stubborn kids (Jasiek aged 6 and Emi aged 3)
I like sun, chocolate and good movies. But most of all I love to photograph!

In my photography I search for happiness, joy and emotions – just as in real life…
Every moment is worth remembering, every smile and kiss deserve to be shared. I hope that you will find these experiences on my website.

And when you’ll be finished with the pictures, drop me a line! I can’t wait to hear more about you, your family and your dream pictures. Will you let me create them for you?…

I live in Warsaw, Poland, but I am available to travel worlwide to photograph You! :)

ciekawostki o mnie

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, mogą Cię zainteresować  te ciekawostki :)

Kręgle

W "latach młodości" trenowałam w klubie sportowym kręglarstwo. Nie mylić z bowlingiem! :) Zostałam nawet kiedyś wicemistrzynią juniorów i byłam bohaterem reportażu w lokalnej gazecie!

Marzenia

Miałam wiele pomysłów, kim będę gdy dorosnę... Chciałam zostać astronautą, pisarzem, aktorką, weterynarzem... Łatwiej chyba napisać, kim nie chciałam być :) Długo marzyłam o zostaniu operatorem filmowym, ale zamiast tego zdecydowałam się na studia finansowe (sic!). Nadal kocham kino i rozkoszuję się dobrymi zdjęciami, a fotografowanie jest dla mnie moim sposobem na opowiadanie historii. Może kiedyś zacznę kręcić filmy rodzinne?...

jeszcze więcej ciekawostek

Korporacje

Przez długi czas pracowałam w "korporacjach". Mam nawet zdane egzaminy na biegłego rewidenta i ACCA! Jednak po narodzinach mojego syna postanowiłam rozwijać działalność fotograficzną, aż w końcu zdecydowałam się odejść z fimy i zaczęłam pracować na własny rachunek. Wolny zawód to jednak jest to :)

Podróże

Uwielbiam podróżować! Poznawać nowe zakątki, smakować lokalne potrawy. Odwiedziłam już 5 kontynentów, zostały mi jeszcze Australia (jest zdecydowanie na mojej liście miejsc do odwiedzenia) i Antarktyda (brrr.... za zimno!). Bardzo chciałabym pojechać kiedyś na safari i zobaczyć słonie, lwy, zebry...

Pozostańmy w kontakcie!

Ale dość już gadania o mnie.
Napisz do mnie mail! Chętnie dowiem się czegoś o Tobie i Twojej rodzinie!
A jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem!

Zachęcam też do zapisania się na newsletter.
Obiecuję nie wysyłać spamu (sama nie cierpię spamu!), a tylko ciekawe informacje i porady.
Skorzystaj z formularza obok - wystarczy Twój adres mailowy i imię. Widzisz, jakie to proste :)

Zapisz się na newsletter!

* indicates required
/ ( mm / dd )
Email Format

Ostatnie wpisy na blogu

Menu