Witaj!

BLOG

Lato | Summertime

Nareszcie nadeszło lato!

Ostatni weekend rozpoczął sezon moczenia się w wodzie. Co prawda musieliśmy w połowie uciekać przed burzą, więc pozostał niedosyt, ale co się pochlapaliśmy to nasze 😉

Rok temu odkryliśmy fantastyczne miejsce nad rzeczką w Pomiechówku. Dzieci w swoim żywiole, bo czy może być coś lepszego niż zabawa błotem, budowanie wodnych kanałów czy łowienie ryb w rzece? Rodzice też szczęśliwi, bo dzięki temu możemy złapać trochę słońca i zrelaksować się.
A próbowaliście kiedyś łowić ryby do siatki? Jeśli nie, to koniecznie spróbujcie przy najbliższej okazji – zen i mindfullness jak się patrzy! Ja miałam z tego prawie tyle radości co Jasiu i Emi.
Siatka do łowienia ryb ze sklepu Tiger – 10 PLN. Radość dziecka – bezcenne 😉

Gdy tylko pogoda dopisuje, pakujemy do bagażnika niezbędne sprzęty (koniecznie wielkie łopaty, wiaderka, konewka, siatki do łowienia ryb….) i prowiant i ruszamy. Jest brodzenie w wodzie, szukanie skarbów (takich jak muszelki i ślimaki), wyprawa na „wyspę skarbów”.

Pamiętam, że uwielbiałam jeździć z moimi rodzicami nad jezioro. Mam nadzieję, że dla moich dzieci to też będą piękne wspomnienia…

Mam też nadzieję, że spodoba Wam się kilka zdjęć z mojego aparatu kompaktowego 🙂

Summer is finally here!
Whenever we have a Chance, we go to this place near riverside where we enjoy swimmig, fishing and playing in mud.
I remember enjoying going with my parent to the lake. I hope that these memories will be just as precious for my kids.

I also hope that you will enjoy these few photos from my compact camera 🙂

Facebook Comments
no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu