Witaj!

BLOG

Pierwszy śnieg… i po świętach… :)

W tym roku zrobiłam znacznie mniej zdjęć, niż w poprzednim, kiedy to ukończyłam projekt 365 (KLIK!) ,ale nadal zdjęcia dzieci są ważnym punktem mojego programu 😉 Obojętnie czy lato, czy zima – staram się fotografować nasze rodzinne przygody.

Dlatego kiedy w grudniu spadł pierwszy śnieg, byłam równie podekscytowana jak moje dzieci. Chyba jeszcze nigdy tak szybko nie zjadły śniadania, żeby móc wyjść na ogród pobawić się śniegiem. W dodatku idealnie wpasowało się to w małe okienko, kiedy akurat obydwoje moich dzieci było zdrowych (tak, praktycznie cały ostatni miesiąc siedziałam z moimi dziećmi na zmiane w domu i powoli dostawałam na głowę 😉 ).
Uwielbiam białą zimę! Niestety ostatnio coraz mniej tego śniegu, a przecież wszystko zupełnie inaczej wygląda, gdy jest przykryte białym puchem. I nawet mój zmarzlak Emi nie narzeka, że chce iść do domu albo że nóżki ją bolą.

Mam nadzieję, że tej zimy będzie jeszcze okazja do białego szaleństwa na śniegu.

Tymczasem na razie chętnie wracam wspomnieniami do tego dnia.

Jak to dobrze, że mam zdjęcia dzieci, które mi o nim przypominają.

Dlatego nawet, gdy czasem nie mam ochoty nosić ze sobą aparatu, przypominam sobie, że fotografuję nie tylko dla siebie, a przede wszystkim dla moich dzieci. To samo zawsze powtarzam na naszych sesjach rodzinnych, gdy migacie się od zdjęć z dziećmi – tłumaczę, że to będzie kiedyś cudowna pamiątka dla nich.

I nie chodzi tylko o to, jak nasze dzieci wyglądają. Zawsze staram się pokazać ich charakter czy typowe zachowanie. Przy pięknie wystylizowanych, pozowanych sesjach może i otrzymamy zdjęcia dzieci „idealne” jak z Pinteresta – ale czy takie są naprawdę? Przecież i tak je kochamy, dokładnie takie, jakimi są! Na mini sesji świątecznej w studio nie pokazałabym tego, jak Jasiu próbuje odśnieżać trawę miotłą czy jak Emi lubi przesiadywać na śniegu. Nie wspominając już o jej śmiesznych minach… 🙂

Dlatego właśnie uwielbiam naturalną / reportażową fotografię rodzinną!

Skoro tu jesteś, to pewnie też Ci się podobają takie zdjęcia dzieci – zapraszam zatem do obejrzenia naszych zimowych szaleństw na śniegu 🙂

 

 

fotografia lifestyle Warszawa zdjęcia dzieci

Gdy brakuje łopaty do odśnieżania, zawsze można użyć innych narzędzi. Uwielbiam kreatywnośc dzieci 🙂

reportażowa fotografia rodzinna zdjęcia dzieci
Praca wre! Nie jest łatwo złapać ich na jednym zdjęciu, ale gdy są pochłonięci wspólnym zadaniem może się udać 😉

naturalna fotografia rodzinna zdjęcia dzieciCzas na przerwę. Dobrze mieć wodoodporne spodnie :)
fotograf dziecięcy Warszawa zdjęcia dzieci
fotograf lifestyle Warszawa zdjęcia dzieci
sesja zdjeciowa w plenerze zdjęcia dzieciWesołych Świąt od mojego Mikołajka! A raczej Mokołajki ;-)
portret dziecka w czapce mikołaja zdjęcia dzieciW tym miesiącu jestem ze wszystkim w plecy przez nasze choróbska, wiec i nie zdążyłam Wam złożyć życzeń przed świętami. (No chyba, że jesteś zapisany na mój Newsletter – KLIK! albo śledzisz mój Facebook lub Instagram)

Ale dzisiaj jeszcze cały czas świętujemy. Choinka rzuca blask, kolędy rozbrzmiewają, zimowa herbatka paruje w kubku…
To były wspaniałe dwa dni.

Życzę Wam aby także dzisiejszy dzień był okazją do dobrego czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Odpocznijcie i nacieszcie się sobą!

Facebook Comments
no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu