Witaj!

BLOG

Ksawery | fotografia noworodkowa | newborn photography Warsaw

Miałam niedawno okazję odwiedzić Asię i jej rodzinę, żeby sfotografować malutkiego Ksawerego, który trzy tygodnie wcześniej pojawił się na świecie. Jest niezwykłym szczęściarzem, bo oprócz rodziców będą się nim opiekowały dwie starsze siostry, które są w niego wpatrzone jak w obrazek…
Zaczęliśmy od zdjęć rodzinnych, a gdy Ksawery wreszcie zasnął udało nam się też zrobić kilka pozowanych zdjęć malucha. Przećwiczyłam w praktyce to, czego uczyłam się na warsztatach fotografii noworodkowej. Takie zdjęcia są ładne i efektowne, owszem, ale mimo wszystko wolę się skupić na emocjach i relacjach rodzinnych. Według mnie zdjęcia z rodzicami czy starszym rodzeństwem lepiej dokumentują pierwsze chwile życia maluszków i za wiele lat będą cudowną pamiątką

Sesje noworodkowe w domu to jest to, co lubię najbardziej… Najlepiej przeprowadzać je, gdy maluszek ma do 2 tygodni, bo w miarę łatwo zasypia i daje się układać. Potem może być już trudniej, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych….
Zapraszam!

Here are photos from an amazing newborn shoot that took place in Ksawery’s home. He was about three weeks old and a delight to photograph.
I love lifestyle newborn sessions, they are more natural and real to me than the posed ones.
It is best to photograph newborns when they are baout 2 weeks old, but even if they’re older we can still document the real life and real emotions. Feel free to contact me and schedule your session!

Facebook Comments
no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu