Witaj!

BLOG

Balony wodne | Water baloons

Czas spojrzeć prawdzie w oczy – lato ma się ku końcowi…
Na szczęście kończy się w dobrym stylu, a upał ani trochę mi nie przeszkadza; zwłaszcza że perspektywa mokrej i szarej jesieni jest coraz bliżej, więc dobrze naładować baterie słońcem.

Jeśli zastanawiacie się, jak wykorzystać ostatnie dni prawdziwego lata, to gorąco polecam zabawę, którą dopiero co odkryliśmy.

BALONY WODNE!

Wypatrzyłam je kiedyś na jakimś amerykańskim blogu czy instagramie czy pintereście, ale nie mogłam znaleźć w żadnym sklepie, więc gdy na wakacjach we Włoszech napotkałam je na jakimś turystycznym stoisku – wiedziałam, że muszę je mieć!
Na czym polega zabawa? Napełniasz balon wodą (z kranu domowego lub ogrodowego – musi być pod ciśnieniem, żeby guma się rozciągnęła), zawiązujesz, a potem robisz z nim, na co masz tylko ochotę. Można balonem w kogoś rzucić, ścisnąć aż pęknie, wskoczyć na niego…

Przypuszczałam, że ta zabawa spodoba się moim dzieciom, ale nie sądziłam że aż tak. Jasiu biegał z balonami jak nakręcony, ledwo nadążałam je napełniać 😉
Zabawa jest naprawdę świetna!
Jeśli udało mi się Was do niej zachęcić, polecam wizytę w sklepie Tiger, gdzie ostatnio widziałam balony wodne (pewnie można wykorzystać „zwykłe” balony, ale nie próbowałam…)

Miłego chlapania 🙂

Summer is coming to an end. Lucky me that it is still hot so I can charge my batteries for gloomy autumn.
We played with water baloons today. I always wanted to try it but it wasn’t easy to find those at my place.
My kids loved it and we had so much fun!
You should definitely try it too! 🙂

CHLUP! SPLASH!

Facebook Comments
1 comment
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu