Witaj!

BLOG

Sesja rodzinna z dorosłym dzieckiem? Oczywiście!

Zazwyczaj pokazuję Wam zdjęcia rodzinne z maluchami, ale sesja rodzinna z dorosłym dzieckiem czy z nastolatkiem też jest super!

Gabrysia kupiła rodzicom sesję zdjęciową w prezencie. Gdy spotkałam się z nimi w parku, pomyślałam, że przyprowadziła koleżankę z kolegą zamiast mamy i taty.

Cudownie było patrzeć na ich pełną uczuć relację! Czy uwierzycie, że Tatiana i Jurek byli na początku speszeni pozowaniem i spięci? Aż cięzko uwierzyć patrząc na ich zdjęcia.

Nikt nie lubi być fotografowany

No, może poza maluchami, bo one jeszcze się nie przejmują tym jak wyglądają. Jeszcze nigdy nie usłyszałam od kilkulatka, że jest niefotogeniczny 😉

I ja Was naprawdę rozumiem! Wiem, że często macie opory przed pozowaniem przed aparatem fotograficznym, ale to jest zupełnie naturalna sprawa. Tylko osoby, które zarabiają w ten sposób na życie – czyli modelki – nie stresują się, gdy obiektyw jest wycelowany w ich stronę. Zdradzę Wam, że ja też nie lubię być fotografowana, mimo że stoję po drugiej stronie aparatu cały czas, bo mnie to ogromnie krępuje. Nie wiem, co mam zrobić z rękami, gdzie spojrzeć, jak ustawić ciało.

Ale wiecie co? Nie musicie się tym martwić, bo od tego, aby Was rozluźnić i ewentualnie ustawić do zdjęcia jest fotograf!
Już moja w tym głowa, żebyście przed moim obiektywem poczuli się swobodnie i po prostu byli sobą. A gdy tylko pojawią się prawdziwe emocje, szybko uwiecznię je na fotografiach.

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, czy sesja rodzinna z dorosłym dzieckiem to dobry pomysł – zapraszam do obejrzenia tych zdjęć.

Popatrzcie tylko, jaką cudowną cudowną pamiątkę dostali od swojej córki Tatiana i Jurek!

Taka sesja zdjęciowa to świetny pretekst do tego, żeby po prostu być razem i cieszyś się swoim towarzystwem.

W codziennym pędzie trudno wygospodarować godzinę na spokojny spacer, przytulenie drugiej osoby, rozmowę. A czy możemy dać osobie, którą kochamy, coś cenniejszego niż nasz czas i niepodzieloną uwagę?

Jeśli też marzysz o takich naturalnych rodzinnych fotografiach, koniecznie zadzwoń lub napisz do mnie!
Chętnie uwiecznię i Twoją rodzinę na fotografiach!

Zapraszam!

Facebook Comments
no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu